Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

Розробник: НКРЕ

Затверджено: постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 22 березня 2017 року N 308

Текст документа «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - будівництво.

 

Формат тексту документа: MS Word

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.