Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Чи має право проводити періодичний (черговий) технічний огляд згідно з п. 9.4 Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів (НПАОП 0.00- 1. 02-08) фахівець з неруйнівного контролю (сертифікаті 19048 від 06.01.2010 p., м. Киі'в, ОСП «Промбезпека» Держгірпромнагляду), який пройшов навчання в Полтавському експертно-технічному центрі і показав необхідні знання Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів у грудні 2009 p., повторно пройшов перевірку знань на IV групу з електробезпеки в інспекції Держенергонагляду та Держінспекції в енергетиці Полтавської області у тому ж році та повторно склав іспит на знання Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів у Полтавському навчальному професійно-технічному комбінаті?

Роз'яснення: П.Пошкурлат, начальник відділу нагляду у будівництві, за підйомними спорудами та котлонагляду Держгірпромнагляду; Охорона праці №5 2010

Текст документа «Чи має право проводити періодичний (черговий) технічний огляд згідно з п. 9.4 Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів (НПАОП 0.00- 1. 02-08) фахівець з неруйнівного контролю (сертифікаті 19048 від 06.01.2010 p., м. Киі'в, ОСП «Промбезпека» Держгірпромнагляду), який пройшов навчання в Полтавському експертно-технічному центрі і показав необхідні знання Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів у грудні 2009 p., повторно пройшов перевірку знань на IV групу з електробезпеки в інспекції Держенергонагляду та Держінспекції в енергетиці Полтавської області у тому ж році та повторно склав іспит на знання Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів у Полтавському навчальному професійно-технічному комбінаті?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2017 НПО «Норматив». All rights reserved.