Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Наша організація згідно з укладеним договором є генпідрядником під час проведення будівельно-монтажних і ремонтних робіт у ВАТ «ЛІК «Запоріжсталь». Для виконання окремих робіт генпідрядник залучає субпідрядні організації, укладаючи з ними договір підряду. Прошу роз'яснити порядок видачі наряду-допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки субпідрядним організаціям за умови, що: між замовником і субпідрядником немає прямого договору на виконання підрядних робіт; генпідрядник не може бути посередником між замовником і субпідрядником, оскільки згідно з п. 10 Правил охорони праці під час ремонту устаткування на підприємствах чорної металургії, затверджених наказом Держгірпромнагляду від 20.08.2008 p. JVb 183, «допуск працівників до роботи необхідно провадити тільки з дозволу особи, відповідальної за виконання робіт від замовника»

Роз'яснення: М.Федоренко, головний державний інспектор теруправління Держгірпромнагляду по Київській області та місту Києву; Охорона праці №5 2010

Текст документа «Наша організація згідно з укладеним договором є генпідрядником під час проведення будівельно-монтажних і ремонтних робіт у ВАТ «ЛІК «Запоріжсталь». Для виконання окремих робіт генпідрядник залучає субпідрядні організації, укладаючи з ними договір підряду. Прошу роз'яснити порядок видачі наряду-допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки субпідрядним організаціям за умови, що: між замовником і субпідрядником немає прямого договору на виконання підрядних робіт; генпідрядник не може бути посередником між замовником і субпідрядником, оскільки згідно з п. 10 Правил охорони праці під час ремонту устаткування на підприємствах чорної металургії, затверджених наказом Держгірпромнагляду від 20.08.2008 p. JVb 183, «допуск працівників до роботи необхідно провадити тільки з дозволу особи, відповідальної за виконання робіт від замовника»» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.