Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Державне підприємство з видобутку антрациту «Торезантрацит» має статус юридичної особи. На трьох відособлених підрозділах ДП працюють поверхневі здоровпункти, а на ВП «Шахта «Прогрес» — поверхневий та підземний здоровпункти, які є дільницями цих підрозділів і надають безплатну долікарську допомогу тільки своі'м працівникам. Просимо надати роз'яснення, чи повинні вони, за даних умов, мати ліцензію на здійснення діяльності з медичної практики та акредитацію. Якщо так, то які установи виконують ці роботи?

Роз'яснення: Л.Коновалова, заступник директора Департаменту управління та контролю якості медичних послуг Міністерства охорони здоров'я України; Охорона праці №4 2010

Текст документа «Державне підприємство з видобутку антрациту «Торезантрацит» має статус юридичної особи. На трьох відособлених підрозділах ДП працюють поверхневі здоровпункти, а на ВП «Шахта «Прогрес» — поверхневий та підземний здоровпункти, які є дільницями цих підрозділів і надають безплатну долікарську допомогу тільки своі'м працівникам. Просимо надати роз'яснення, чи повинні вони, за даних умов, мати ліцензію на здійснення діяльності з медичної практики та акредитацію. Якщо так, то які установи виконують ці роботи?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.