Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

У листопаді 2009 р. страховий експерт відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань провів перевірку стану охорони праці нашого підприємства. За результатами перевірки страховий експерт за своїм підписом видав на ім'я керівника підприємства припис, у якому було вказано термін усунення порушень. У зазначений термін на ім'я страхового експерта підприємство надіслало письмове повідомлення про виконану роботу. Внаслідок чого начальник відділення зробила зауваження своєму працівникові, оскільки повідомлення про проведену роботу було написане на ім'я страхового експерта, а не на ім'я начальника відділення. Тоді між нашим підприємством і начальником відділення виник конфлікт. На чиє ім'я підприємство повинно давати відповідь про виконану роботу за приписом, який видав страховий експерт?

Роз'яснення: А.Пшеничко, т. в. о. заступника директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України; Охорона праці №4 2010

Текст документа «У листопаді 2009 р. страховий експерт відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань провів перевірку стану охорони праці нашого підприємства. За результатами перевірки страховий експерт за своїм підписом видав на ім'я керівника підприємства припис, у якому було вказано термін усунення порушень. У зазначений термін на ім'я страхового експерта підприємство надіслало письмове повідомлення про виконану роботу. Внаслідок чого начальник відділення зробила зауваження своєму працівникові, оскільки повідомлення про проведену роботу було написане на ім'я страхового експерта, а не на ім'я начальника відділення. Тоді між нашим підприємством і начальником відділення виник конфлікт. На чиє ім'я підприємство повинно давати відповідь про виконану роботу за приписом, який видав страховий експерт?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.