Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Наше підприємство виконує роботи з монтажу (демонтажу) технологічного устаткування, металевих конструкцій, трубопроводів на Лисичанському нафтопереробному підприємстві ЗАТ «ЛИНИК», у тому числі із застосуванням стрілових самохідних гусеничних кранів. На виконання вказаних робіт власними силами підприємства і з залученням спеціалізованих організацій розробляються проекти виконання робіт (ПВР). Перед пуском у роботу вантажопідіймальних кранів головний державний інспектор територіального управління Держгірпромнагляду, посилаючись на ст. 21 Закону «Про охорону праці», вимагає проведення експертизи ПВР в уповноважених організаціях. Згідно з НПАОП 0.00-?.??-07 «Правила будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» (п. 7.5.28) експертизі в установленому порядку підлягають тільки ПВР на підйом працівників вантажопідіймальними кранами з використанням спеціальних колисок. Чи правомірною є вимога головного інспектора про проведення експертизи ПВР у випадках, коли підйом працівників вантажопідіймальними кранами у них не передбачено?

Роз'яснення: П.Пошкурлат, начальник відділу нагляду у будівництві, за підйомними спорудами та котлонагляду Держгірпромнагляду; Охорона праці №3 2010

Текст документа «Наше підприємство виконує роботи з монтажу (демонтажу) технологічного устаткування, металевих конструкцій, трубопроводів на Лисичанському нафтопереробному підприємстві ЗАТ «ЛИНИК», у тому числі із застосуванням стрілових самохідних гусеничних кранів. На виконання вказаних робіт власними силами підприємства і з залученням спеціалізованих організацій розробляються проекти виконання робіт (ПВР). Перед пуском у роботу вантажопідіймальних кранів головний державний інспектор територіального управління Держгірпромнагляду, посилаючись на ст. 21 Закону «Про охорону праці», вимагає проведення експертизи ПВР в уповноважених організаціях. Згідно з НПАОП 0.00-?.??-07 «Правила будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» (п. 7.5.28) експертизі в установленому порядку підлягають тільки ПВР на підйом працівників вантажопідіймальними кранами з використанням спеціальних колисок. Чи правомірною є вимога головного інспектора про проведення експертизи ПВР у випадках, коли підйом працівників вантажопідіймальними кранами у них не передбачено?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2017 НПО «Норматив». All rights reserved.