Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

У нашій зміні працює 12 осіб, які постійно проживають у м. Канів, що віднесено до 4 зони (посиленого радіологічного контролю) внаслідок Чорнобильської катастрофи. Всі мають відповідні посвідчення постраждалих 4-ї категорії. Кожного дня службовим транспортом їздимо на роботу на підприємство, яке розташоване майже за 20 км від місця постійного проживання - в так званій «чистій зоні». Чи мають право ці працівники на додаткову оплачувану щорічну відпустку згідно з Законом «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» і якщо мають, то який термін цієї відпустки?

Роз'яснення: О.Товстенко, директор Департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Міністерства праці та соціальної політики; Охорона праці №2 2010

Текст документа «У нашій зміні працює 12 осіб, які постійно проживають у м. Канів, що віднесено до 4 зони (посиленого радіологічного контролю) внаслідок Чорнобильської катастрофи. Всі мають відповідні посвідчення постраждалих 4-ї категорії. Кожного дня службовим транспортом їздимо на роботу на підприємство, яке розташоване майже за 20 км від місця постійного проживання - в так званій «чистій зоні». Чи мають право ці працівники на додаткову оплачувану щорічну відпустку згідно з Законом «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» і якщо мають, то який термін цієї відпустки?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.