Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Згідно з п. 2.4 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом МОЗ України від 21.05.2007 p. № 246, для проведення попереднього (періодичних) медичного огляду працівників роботодавець має укласти чи своєчасно пролонгувати договір з лікувально-профілактичними закладами та надати йому список працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду. Чи можна пройти періодичний медогляд за місцем проживання, а не у лікувально-профілактичному закладі, з яким підприємство уклало відповідний договір, і чи потрібно проходити періодичний медичний огляд, якщо працівник не так давно (2—3 місяці тому) пройшов комісію на одержання прав водія власного автомобіля і має відповіднідокументи: медичну довідку, довідки про проходження наркологічного та психіатричного оглядів?

Роз'яснення: М.Жданова, директор Департаменту розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я; Охорона праці №1 2010

Текст документа «Згідно з п. 2.4 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом МОЗ України від 21.05.2007 p. № 246, для проведення попереднього (періодичних) медичного огляду працівників роботодавець має укласти чи своєчасно пролонгувати договір з лікувально-профілактичними закладами та надати йому список працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду. Чи можна пройти періодичний медогляд за місцем проживання, а не у лікувально-профілактичному закладі, з яким підприємство уклало відповідний договір, і чи потрібно проходити періодичний медичний огляд, якщо працівник не так давно (2—3 місяці тому) пройшов комісію на одержання прав водія власного автомобіля і має відповіднідокументи: медичну довідку, довідки про проходження наркологічного та психіатричного оглядів?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.