Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Ми щороку направляємо кошти на капітальний ремонт без перепрофілювання приміщень дитячого будинку-інтернату, який передбачає заміну, оновлення конструкцій (вікон, дверей, підлоги тощо) будинку у зв'язку з фізичним зношенням без зміни будівельних габаритів об'єкта. Витрати на капремонт дають можливість створити належні умови для хворих дітей та обслуговуючого персоналу. Кошторисна документація на капремонт розробляється підрядником відповідно до затвердженого дефектного акта. Зведений кошторисний розрахунок на ремонтні роботи затверджений в установленому порядку. Чи потрібно проводити експертизу кошторисної документації та отримувати дозвіл на виконання ремонтно-будівельних робіт з капітального ремонту в діючій установі і якими нормативними документами слід при цьому керуватися?

Роз'яснення: А.Странніков, заступник начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції Міністерства регіонального розвитку та будівництва України; Охорона праці №1 2010

Текст документа «Ми щороку направляємо кошти на капітальний ремонт без перепрофілювання приміщень дитячого будинку-інтернату, який передбачає заміну, оновлення конструкцій (вікон, дверей, підлоги тощо) будинку у зв'язку з фізичним зношенням без зміни будівельних габаритів об'єкта. Витрати на капремонт дають можливість створити належні умови для хворих дітей та обслуговуючого персоналу. Кошторисна документація на капремонт розробляється підрядником відповідно до затвердженого дефектного акта. Зведений кошторисний розрахунок на ремонтні роботи затверджений в установленому порядку. Чи потрібно проводити експертизу кошторисної документації та отримувати дозвіл на виконання ремонтно-будівельних робіт з капітального ремонту в діючій установі і якими нормативними документами слід при цьому керуватися?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.