Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Наше підприємство реалізує проект будівництва газотурбінної електростанції комбінованого циклу (далі - ГТС КЦ) у м. Алчевську у складі двох енергоблоків загальною потужністю 303 /МВт (2?151,5 МВт). ЗАТ «Екоенергія» є самостійним підприємством, розташованим на власній території. Як паливо для роботи енергоблоків ГТС КЦ використовуватиметься суміш доменного, конвертерного та коксового газів. Якими нормативними документами необхідно керуватися працівникам ЗАТ «Екоенергія» під час експлуатації обладнання газового господарства електростанції, що використовує як паливо гази металургійного та коксохімічного виробництв?

Роз'яснення: О.Ігнатов, головний спеціаліст управління організації державного нагляду в металургії, енергетиці, будівництві та котлонагляду Держгірпромнагляду; Охорона праці №1 2010

Текст документа «Наше підприємство реалізує проект будівництва газотурбінної електростанції комбінованого циклу (далі - ГТС КЦ) у м. Алчевську у складі двох енергоблоків загальною потужністю 303 /МВт (2?151,5 МВт). ЗАТ «Екоенергія» є самостійним підприємством, розташованим на власній території. Як паливо для роботи енергоблоків ГТС КЦ використовуватиметься суміш доменного, конвертерного та коксового газів. Якими нормативними документами необхідно керуватися працівникам ЗАТ «Екоенергія» під час експлуатації обладнання газового господарства електростанції, що використовує як паливо гази металургійного та коксохімічного виробництв?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.