Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

На підприємстві є цех з виробництва оцтової кислоти. У Переліку виробництв, професій і посад, робота в яких дає право на безплатне одержання лікувально-профілактичного харчування у зв'язку з особливо шкідливими умовами праці, виробництво оцтової кислоти відсутнє. Згідно з довідкою, виданою Державним науково-дослідним і проектним інститутом хімічних технологій «Хімтехнологія», виробництво оцтової кислоти належить до виробництв регенеративних речовин. Чи можна здійснювати видачу безплатно лікувально-профілактичного харчування працівникам цеху з виробництва оцтової кислоти на підставі п. 58 «Виробництво регенеративних речовин» розділу І підрозділу А вищеназваного Переліку? У Переліку немає посад «старший майстер» і «старший начальник зміни», то чи можна їм видавати зазначене харчування? Чи має право підприємство видавати безплатно лікувально-профілактичне харчування працівникам професій, що включені до Переліку, але які беруть участь у виробничому процесі впродовж повного робочого дня нарівні з працівниками професій, що ввійшли до Переліку, і що є підставою для видачі такого харчування персоналу категорії А, що виконує роботи з джерелами іонізуючих випромінювань?

Роз'яснення: О.Чернетенко, головний спеціаліст Державної експертизи умов праці України Міністерства праці та соціальної політики; Охорона праці №12 2009

Текст документа «На підприємстві є цех з виробництва оцтової кислоти. У Переліку виробництв, професій і посад, робота в яких дає право на безплатне одержання лікувально-профілактичного харчування у зв'язку з особливо шкідливими умовами праці, виробництво оцтової кислоти відсутнє. Згідно з довідкою, виданою Державним науково-дослідним і проектним інститутом хімічних технологій «Хімтехнологія», виробництво оцтової кислоти належить до виробництв регенеративних речовин. Чи можна здійснювати видачу безплатно лікувально-профілактичного харчування працівникам цеху з виробництва оцтової кислоти на підставі п. 58 «Виробництво регенеративних речовин» розділу І підрозділу А вищеназваного Переліку? У Переліку немає посад «старший майстер» і «старший начальник зміни», то чи можна їм видавати зазначене харчування? Чи має право підприємство видавати безплатно лікувально-профілактичне харчування працівникам професій, що включені до Переліку, але які беруть участь у виробничому процесі впродовж повного робочого дня нарівні з працівниками професій, що ввійшли до Переліку, і що є підставою для видачі такого харчування персоналу категорії А, що виконує роботи з джерелами іонізуючих випромінювань?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2017 НПО «Норматив». All rights reserved.