Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Працівник одержав травму на виробництві, але відпрацювавши зміну, поїхав додому, не повідомивши про нещасний випадок безпосередньому керівникові. На роботу він прийшов через три дні, повідомив, що перебуває на амбулаторному лікуванні у зв 'язку з травмою на виробництві та подав заяву з проханням розслідувати нещасний випадок, що стався з ним. Лікувальний заклад своєчасно не надіслав екстрене повідомлення на виробництво і робочому органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Роботодавець, отримавши заяву від потерпілого, одразу зробив запит до лікувального закладу, одержав підтвердження про звернення працівника з посиланням на нещасний випадок на виробництві, передав повідомлення робочому органу виконавчої дирекції Фонду та створив комісію з розслідування нещасного випадку. Чи порушив роботодавець порядок та терміни повідомлення про нещасний випадок робочому органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві?

Роз'яснення: А.Пшеничко, т. в. о. заступника директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України; Охорона праці №12 2009

Текст документа «Працівник одержав травму на виробництві, але відпрацювавши зміну, поїхав додому, не повідомивши про нещасний випадок безпосередньому керівникові. На роботу він прийшов через три дні, повідомив, що перебуває на амбулаторному лікуванні у зв 'язку з травмою на виробництві та подав заяву з проханням розслідувати нещасний випадок, що стався з ним. Лікувальний заклад своєчасно не надіслав екстрене повідомлення на виробництво і робочому органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Роботодавець, отримавши заяву від потерпілого, одразу зробив запит до лікувального закладу, одержав підтвердження про звернення працівника з посиланням на нещасний випадок на виробництві, передав повідомлення робочому органу виконавчої дирекції Фонду та створив комісію з розслідування нещасного випадку. Чи порушив роботодавець порядок та терміни повідомлення про нещасний випадок робочому органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.