Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Я працюю провідним спеціалістом з охорони праці в Сарненській ЦРЛ п'ять років. 28 вересня 2009 р. мене попередили про переведення цієї посади у відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації. Чи не є це порушенням ст. 15 Закону України «Про охорону праці» (у штатному розписі лікарні це одна посада з охорони праці на тисячу працюючих) ?

Роз'яснення: Охорона праці №12 2009

Текст документа «Я працюю провідним спеціалістом з охорони праці в Сарненській ЦРЛ п'ять років. 28 вересня 2009 р. мене попередили про переведення цієї посади у відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації. Чи не є це порушенням ст. 15 Закону України «Про охорону праці» (у штатному розписі лікарні це одна посада з охорони праці на тисячу працюючих) ?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2017 НПО «Норматив». All rights reserved.