Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

На наше підприємство влаштовується працівник, який має диплом про навчання за професією «оператор верстатів з ЧПК,», виданий Харківським ПТУ № 10 у 2003 p., і запис у трудовій книжці про те, що він працював за професією «токар-розточувальник 4 розряду». Ніяких документів про навчання за професією «токар-розточувальник» немає. Чи можна такого працівника приймати на роботу за професією «токар-розточувальник» без проведення навчання, керуючись лише записом у трудовій книжці?

Роз'яснення: О.Товстенко, директор Департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Міністерства праці та соціальної політики; Охорона праці №11 2009

Текст документа «На наше підприємство влаштовується працівник, який має диплом про навчання за професією «оператор верстатів з ЧПК,», виданий Харківським ПТУ № 10 у 2003 p., і запис у трудовій книжці про те, що він працював за професією «токар-розточувальник 4 розряду». Ніяких документів про навчання за професією «токар-розточувальник» немає. Чи можна такого працівника приймати на роботу за професією «токар-розточувальник» без проведення навчання, керуючись лише записом у трудовій книжці?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.