Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

У газовому цеху нашого підприємства створено добровільну газорятувальну дружину, членами якої ми є. Такі дружини створюють у газовибухо-небезпечних цехах підприємств, на яких створено газорятувальну службу, і є її резервом. Основні завдання цих дружин — рятування людей під час аварій та нещасних випадків, провадження аварійних, ремонтно-відбудовних робіт, що потребують застосування газозахисної апаратури, проведення профілактичної роботи щодо запобігання аваріям і нещасним випадкам на виробництві. Чи прирівнюються члени таких дружин до газорятувальних служб і чи мають вони право на пільгову пенсію за Списком № 2 як газорятувальники?

Роз'яснення: Т. Хоромська, головний спеціаліст Державної експертизи умов праці України Міністерства праці та соціальної політики; Охорона праці №11 2009

Текст документа «У газовому цеху нашого підприємства створено добровільну газорятувальну дружину, членами якої ми є. Такі дружини створюють у газовибухо-небезпечних цехах підприємств, на яких створено газорятувальну службу, і є її резервом. Основні завдання цих дружин — рятування людей під час аварій та нещасних випадків, провадження аварійних, ремонтно-відбудовних робіт, що потребують застосування газозахисної апаратури, проведення профілактичної роботи щодо запобігання аваріям і нещасним випадкам на виробництві. Чи прирівнюються члени таких дружин до газорятувальних служб і чи мають вони право на пільгову пенсію за Списком № 2 як газорятувальники?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.