Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

На нашому підприємстві стався нещасний випадок, потерпілому встановлено стійку втрату працездатності (інвалідність). На підприємстві немає комісії з питань охорони праці, про що підприємство повідомило відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі — Фонд). Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду запросила потерпілого, щоб він написав заяву в комісію з питань вирішення спорів на розгляд зменшення йому ж (потерпілому) одноразової допомоги, а страховий експерт зібрав комісію. Чи правомірні діїначальника відділення? Яка процедура розгляду зменшення одноразової допомоги потерпілому? До чиїх обов'язків входить право на збирання комісії? Яке відношення має Фонд до комісії з питань вирішення спорів?

Роз'яснення: С.Нестеров, перший заступник директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України; Охорона праці №11 2009

Текст документа «На нашому підприємстві стався нещасний випадок, потерпілому встановлено стійку втрату працездатності (інвалідність). На підприємстві немає комісії з питань охорони праці, про що підприємство повідомило відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі — Фонд). Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду запросила потерпілого, щоб він написав заяву в комісію з питань вирішення спорів на розгляд зменшення йому ж (потерпілому) одноразової допомоги, а страховий експерт зібрав комісію. Чи правомірні діїначальника відділення? Яка процедура розгляду зменшення одноразової допомоги потерпілому? До чиїх обов'язків входить право на збирання комісії? Яке відношення має Фонд до комісії з питань вирішення спорів?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.