Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Вимогами п. 4.7 «Загальних правил безпеки для підприємств і організацій металургійної галузі» визначено, що пускові пристрої механізмів мають бути обладнані ключем-биркою. Металорізальні верстати механічного цеху нині обслуговуються із застосування жетонів-бирок. Чи завжди треба обладнувати верстати ключами-бирками? В Україні ще експлуатуються верстати, виготовлені у довоєнні часи. Іноді необхідно внести зміни у конструкцію таких верстатів для того, щоб привести її у відповідність до вимог норм і правил, що оновлюються. З ким узгоджуються такі зміни, якщо підприємства-виготівники вже не існують?

Роз'яснення: О.Ігнатов, головний спеціаліст управління організації державного нагляду в металургії, енергетиці, будівництві та котлонагляду Держгірпромнагляду; Охорона праці №11 2009

Текст документа «Вимогами п. 4.7 «Загальних правил безпеки для підприємств і організацій металургійної галузі» визначено, що пускові пристрої механізмів мають бути обладнані ключем-биркою. Металорізальні верстати механічного цеху нині обслуговуються із застосування жетонів-бирок. Чи завжди треба обладнувати верстати ключами-бирками? В Україні ще експлуатуються верстати, виготовлені у довоєнні часи. Іноді необхідно внести зміни у конструкцію таких верстатів для того, щоб привести її у відповідність до вимог норм і правил, що оновлюються. З ким узгоджуються такі зміни, якщо підприємства-виготівники вже не існують?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2017 НПО «Норматив». All rights reserved.