Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Під час виконання робіт з розбирання одноповерхової будівлі виробничого цеху було травмовано робітника. Комісією з розслідування нещасного випадку було визначено, що однією з основних причин, які призвели до цього, стала відсутність проекту виконання робіт згідно зпп. 1. 1, 1.28 СНиП III-4-80* «Техника безопасности в строительстве». Але в п. 2.49 СНиП III-4-80* зазначено, що «перед разборкой или сносом строєний должны разрабатываться мероприятия по обеспечению безопасного ведения работ», що й було зроблено, тобто розроблено заходи, видано наряд-допуск, проведено цільовий інструктаж. Чи обов 'язкова розробка проекту виконання робіт з розбирання будівлі, чи достатньо розробки заходів безпеки відповідно до вимог пп. 2.49—2.52 вищевказаного СНиПу?

Роз'яснення: Л.Єрмілов, головний спеціаліст управління організації державного нагляду в металургії, енергетиці, будівництві та котлонагляду Держгірпромнагляду; Охорона праці №11 2009

Текст документа «Під час виконання робіт з розбирання одноповерхової будівлі виробничого цеху було травмовано робітника. Комісією з розслідування нещасного випадку було визначено, що однією з основних причин, які призвели до цього, стала відсутність проекту виконання робіт згідно зпп. 1. 1, 1.28 СНиП III-4-80* «Техника безопасности в строительстве». Але в п. 2.49 СНиП III-4-80* зазначено, що «перед разборкой или сносом строєний должны разрабатываться мероприятия по обеспечению безопасного ведения работ», що й було зроблено, тобто розроблено заходи, видано наряд-допуск, проведено цільовий інструктаж. Чи обов 'язкова розробка проекту виконання робіт з розбирання будівлі, чи достатньо розробки заходів безпеки відповідно до вимог пп. 2.49—2.52 вищевказаного СНиПу?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.