Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Прохання роз'яснити визначення «граничний строк експлуатації крана». Після проведення експертного технічного діагностування крана, що відпрацював граничний строк експлуатації, і при його позитивних результатах експерт продовжує строк експлуатації крана згідно з нормативними документами. Чи буде цей строк вважатися строком експлуатації крана? Проведення повного та часткового технічного опосвідчення крана у цей строк вважається черговим чи позачерговим?

Роз'яснення: П. ПОШКУРЛАТ, начальник відділу нагляду у будівництві, за підйомними спорудами та котлонагляду Держгірпромнагляду; Охорона праці №5 2008

Текст документа «Прохання роз'яснити визначення «граничний строк експлуатації крана». Після проведення експертного технічного діагностування крана, що відпрацював граничний строк експлуатації, і при його позитивних результатах експерт продовжує строк експлуатації крана згідно з нормативними документами. Чи буде цей строк вважатися строком експлуатації крана? Проведення повного та часткового технічного опосвідчення крана у цей строк вважається черговим чи позачерговим?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.