Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Чи мають право лаборанти та інженерно-технічні працівники санітарно-промислової лабораторії на безплатне одержання молока? В обов'язки лаборанта входить проведення різних хімічних досліджень як у межах виробництва, так і в лабораторних умовах при використанні різних кислот та хімічних препаратів. Чи є якісь інші нормативні документи, крім тих, що стосуються атестації робочих місць, що передбачають безплатну видачу молока для працівників вищевказаних професій?

Роз'яснення: О. ЧЕРНЕТЕНКО, головний спеціаліст Державної експертизи умов праці України Міністерства праці та соціальної політики; Охорона праці №3 2008

Текст документа «Чи мають право лаборанти та інженерно-технічні працівники санітарно-промислової лабораторії на безплатне одержання молока? В обов'язки лаборанта входить проведення різних хімічних досліджень як у межах виробництва, так і в лабораторних умовах при використанні різних кислот та хімічних препаратів. Чи є якісь інші нормативні документи, крім тих, що стосуються атестації робочих місць, що передбачають безплатну видачу молока для працівників вищевказаних професій?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.