Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Громадянина за рішенням суду позбавлено на певний термін свободи, але ніхто не позбавляв його права на охорону праці, до якої його залучають у закладі відбування покарання, і продукція якого реалізується на ринку України. Яким законодавчим або нормативним актом регулюється розслідування нещасних випадків, що сталися із засудженими громадянами України і які працюють на підприємствах Державного департаменту з питань виконання покарань? Хто і яким чином визначає процент втрати їхньої працездатності, якщо таке сталося?

Роз'яснення: А. ОЛЕНЦЕВИЧ, заступник Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань; Охорона праці №2 2008

Текст документа «Громадянина за рішенням суду позбавлено на певний термін свободи, але ніхто не позбавляв його права на охорону праці, до якої його залучають у закладі відбування покарання, і продукція якого реалізується на ринку України. Яким законодавчим або нормативним актом регулюється розслідування нещасних випадків, що сталися із засудженими громадянами України і які працюють на підприємствах Державного департаменту з питань виконання покарань? Хто і яким чином визначає процент втрати їхньої працездатності, якщо таке сталося?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.