Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Будівельна організація, в якій я працюю, виконує роботи в діючих цехах і на території гірничо-збагачувальних комбінатів у м. Кривий Ріг. Керівництво діючого підприємства здало нам за актом-допуском дільницю для виконання будівельних робіт. Ми, як генпідрядники, залучаємо до реконструкції цеху субпідрядні організації. Чи маємо ми право передати субпідрядникам цю дільницю також за актом-допуском після виконання всіх намічених із замовником заходів, продублювавши перший акт-допуск із зазначенням додаткових заходів?

Роз'яснення: М. ФЕДОРЕНКО, головний державний інспектор Київської державної інспекції промислової безпеки та охорони праці в будівництві; Охорона праці №2 2008

Текст документа «Будівельна організація, в якій я працюю, виконує роботи в діючих цехах і на території гірничо-збагачувальних комбінатів у м. Кривий Ріг. Керівництво діючого підприємства здало нам за актом-допуском дільницю для виконання будівельних робіт. Ми, як генпідрядники, залучаємо до реконструкції цеху субпідрядні організації. Чи маємо ми право передати субпідрядникам цю дільницю також за актом-допуском після виконання всіх намічених із замовником заходів, продублювавши перший акт-допуск із зазначенням додаткових заходів?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.