Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Наша пральня щодня обробляє 800 кг постільної білизни, спецодягу тощо. Випрана білизна вивантажується з пральних машин у тачку вручну. Тачку з мокрою білизною працівниця котить до центрифуг. Завантаження мокрої білизни в барабан центрифуги та вивантаження з неї виконуються вручну. Віджимач білизни на центрифузі вручну «перекидає» за зміну всю білизну, яка надійшла в пральню (сухою вона важить понад 800 кг). Чи можемо ми під час проведення атестації робочого місця віджимача керуватися позицією 67 розділу XXII (...прання білизни та спецодягу ручним способом) Списку виробництв, робіт, професій і посад, зайнятість працівників у яких дає право на щорічні додаткові відпустки за особливий характер праці?

Роз'яснення: О.ЧЕРНЕТЕНКО, головний спеціаліст Державної експертизи умов праці України Міністерства праці та соціальної політики; Охорона праці №1 2008

Текст документа «Наша пральня щодня обробляє 800 кг постільної білизни, спецодягу тощо. Випрана білизна вивантажується з пральних машин у тачку вручну. Тачку з мокрою білизною працівниця котить до центрифуг. Завантаження мокрої білизни в барабан центрифуги та вивантаження з неї виконуються вручну. Віджимач білизни на центрифузі вручну «перекидає» за зміну всю білизну, яка надійшла в пральню (сухою вона важить понад 800 кг). Чи можемо ми під час проведення атестації робочого місця віджимача керуватися позицією 67 розділу XXII (...прання білизни та спецодягу ручним способом) Списку виробництв, робіт, професій і посад, зайнятість працівників у яких дає право на щорічні додаткові відпустки за особливий характер праці?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.