Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Який порядок виплати згідно з вимогами ч. 8 cm. 92Лісового кодексу України одноразової допомоги в розмірі однорічної заробітної плати у разі нанесення посадовій особі державної лісової охорони (у даному випадку лісникові) тілесних ушкоджень в зв 'язку з виконанням ним службових обов'язків, що не перешкоджають йому надалі займатися професійною діяльністю? Яким чином у цьому випадку проводиться розподіл коштів при нарахуванні допомоги за рахунок коштів Держбюджету та коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань?

Роз'яснення: О. ПОСТОЮК, заступник директора департаменту політики державного соціального страхування Міністерства праці та соціальної політики; Охорона праці №12 2007

Текст документа «Який порядок виплати згідно з вимогами ч. 8 cm. 92Лісового кодексу України одноразової допомоги в розмірі однорічної заробітної плати у разі нанесення посадовій особі державної лісової охорони (у даному випадку лісникові) тілесних ушкоджень в зв 'язку з виконанням ним службових обов'язків, що не перешкоджають йому надалі займатися професійною діяльністю? Яким чином у цьому випадку проводиться розподіл коштів при нарахуванні допомоги за рахунок коштів Держбюджету та коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.