Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

При складанні акта за формою Н-1 у разі нещасного випадку, пов'язаного з виробництвом, у п. 9 вимагається вказати, чи перебував потерпілий у стані алкогольного чи наркотинного сп 'яніння. Але виходить деяка невідповідність: акт треба скласти протягом трьох днів, а матеріали токсикологічного дослідження, яке проводиться в обласному центрі, надходять протягом 10—15 днів. Як бути?

Роз'яснення: Г. СУСЛОВ, перший заступник Голови Держгірпромнагляду; Охорона праці №12 2007

Текст документа «При складанні акта за формою Н-1 у разі нещасного випадку, пов'язаного з виробництвом, у п. 9 вимагається вказати, чи перебував потерпілий у стані алкогольного чи наркотинного сп 'яніння. Але виходить деяка невідповідність: акт треба скласти протягом трьох днів, а матеріали токсикологічного дослідження, яке проводиться в обласному центрі, надходять протягом 10—15 днів. Як бути?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2017 НПО «Норматив». All rights reserved.