Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

У п. 6.4 Методичних рекомендацій для проведення атестації робочих місць за умовами праці сказано, що за оцінку умов праці керівників та спеціалістів береться оцінка умов праці керованих ними працівників, якщо вони зайняті виконанням робіт в умовах, передбачених Списками № 1 і № 2 для їхніх підлеглих протягом повного робочого дня. Якщо керівники та спеціалісти зайняті не повний робочий день, але більше 50% робочого часу за зміну, то як у такому випадку встановлюються інші компенсації та пільги (доплати, безплатна видача молока)? Чи потрібно проводити атестацію робочих місць керівників та спеціалістів, якщо проведено атестацію робочих місць їхніх підлеглих? Якщо так, то чи можна використовувати у цьому разі протоколи проведення санітарно-гігієнічних досліджень виробничого середовища для їхніх підлеглих?

Роз'яснення: Т. ХОРОМСЬКА, головний спеціаліст Державної експертизи умов праці України Міністерства праці та соціальної політики; Охорона праці №11 2007

Текст документа «У п. 6.4 Методичних рекомендацій для проведення атестації робочих місць за умовами праці сказано, що за оцінку умов праці керівників та спеціалістів береться оцінка умов праці керованих ними працівників, якщо вони зайняті виконанням робіт в умовах, передбачених Списками № 1 і № 2 для їхніх підлеглих протягом повного робочого дня. Якщо керівники та спеціалісти зайняті не повний робочий день, але більше 50% робочого часу за зміну, то як у такому випадку встановлюються інші компенсації та пільги (доплати, безплатна видача молока)? Чи потрібно проводити атестацію робочих місць керівників та спеціалістів, якщо проведено атестацію робочих місць їхніх підлеглих? Якщо так, то чи можна використовувати у цьому разі протоколи проведення санітарно-гігієнічних досліджень виробничого середовища для їхніх підлеглих?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2017 НПО «Норматив». All rights reserved.