Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Під час прямування на роботу по пішохідній доріжці від контори шахти до автобусної зупинки, яка знаходиться біля навчального пункту, в січні цього року працівник шахти посковзнувся у трьох метрах від рогу будинку контори та впав, у результаті чого травмував ногу. Комісія з розслідування встановила, що причиною нещасного випадку було несвоєчасне посипання доріжки протиковзними матеріалами, і склала акт за формою Н-1, проти чого заперечували представники Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та гірничотехнічної інспекції. Хто правий?

Роз'яснення: Г. БАСАКІН, начальник територіального управління Держнаглядохоронпраці по Луганській області Охорона праці № 12 2003

Текст документа «Під час прямування на роботу по пішохідній доріжці від контори шахти до автобусної зупинки, яка знаходиться біля навчального пункту, в січні цього року працівник шахти посковзнувся у трьох метрах від рогу будинку контори та впав, у результаті чого травмував ногу. Комісія з розслідування встановила, що причиною нещасного випадку було несвоєчасне посипання доріжки протиковзними матеріалами, і склала акт за формою Н-1, проти чого заперечували представники Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та гірничотехнічної інспекції. Хто правий?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.