Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00
ОЗНАКИ КОПІЇ ОФІЦІЙНОГО ДОКУМЕНТУ, ЩО ПОСТАЧАЄ НВО «НОРМАТИВ»

Відповідно законодавства України, кожна виготовлена копія повинна бути точною копією оригінального тексту.

Ми технічно захищаємо документи. На кожному надрукованому документі є нанесений на її обкладинку ідентифікаційний елемент у вигляді голографічної марки (з достатньо високим рівнем ступеню захисту від підробки).

Відповідно ст. ЦК України №№ 420.1, 1107.1.1), 1107.1.2), 1108.1, 1108.2, 1108.3 - програмне забезпечення, нормативна база та окремі документи розповсюджуються згідно Ліцензійного договору (надалі Ліцензії), яка містить низку умов регламентованих українським законодавством, які повинні бути у складі її тексту та надають Ліцензії чиності відповідно законодавства.

Науково-виробниче об'єднання «Норматив» володіє усіма виключними (повними) майновими авторськими правами на програмне забезпечення та нормативні бази комплексу «Норматив™ PRO». Це підтверджене Авторськими свідоцтвами України. НВП «Норматив» надані всі юридичні можливості на надання будь яких прав на використання своєї продукції у повному обсягу.

ПЕРЕВІРКИ "КОНТРОЛЮЧИХ ОРГАНІВ" ТА СПРОБИ ВИМОГАТИ ГРОШІ

Гроші можна вимагати прямо або завуальовано.

Якщо хтось з чиновників чи перевіряючих, з будь яких особистих або ні особистих побажань, спробує витребувати у Вас необхідність придбання нормативного документа саме у когось "свого конкретного" продавця чи з якоюсь "особливою ознакою, маркою або ще чимось", то Ви маєте знати - то є класичний прояв корупції.

Зараз з корупцією борються усі. Звертайтеся до дуже численних українських антикорупційних органів. Крім того, є сенс звернутися до нас (контакти на сайті). Ми надамо усю необхідну юридичну підтримку та вимагач грошей або послуг буде покараний.

Відповідно до роз'яснень Мін'юста України (лист №7447-0-08-34 від 28.07.2008 р), згідно з законодавством України, ніхто не має права брати на себе будь яке "право єдиного або основного розповсюджувача" текстів або копій нормативних документів, крім офіційно опублікованих у перелічених законодавством друкованих виданнях документів Президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України.

Бухгалтерські питання

Чи потрібен Акт виконання робіт? Відповідь: не обов'язковий

Роз'яснення Фіскальної служби України (витяг):

<...>

З 03.01.2017 р. первинний документ буде мати статус документа, який має містити тільки відомості про господарську операцію. При цьому скасовано вимогу щодо підтвердження здійснення операції. Тобто первинним вважатиметься не тільки той документ, який складається для підтвердження здійснення операції. Саме тому рахунок (інвойс) з 3 січня 2017 року матиме статус первинного документа.

<...>

Зокрема, виключено вимогу щодо порядку складання первинних документів в момент здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення.

<...>

Юридичні питання

Юридичне обгрунтування предмету договора та наявності ліцензії в тексті договора

1. Відповідно ст. ЦК 420-1, комп'ютерні програми, бази даних є об'єктами права інтелектуальної власності.

2. Відповідно ст. ЦК 1107-1, розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності здійснюється на підставі ліцензії на використання об'єкта права інтелектуальної власності.

3. Відповідно ст. ЦК 1108-3, Невиключна ліцензія дозволяє використовувати об'єкт права інтелектуальної власності у сфері, що обмежена цією ліцензією…

4. Відповідно ст. ЦК 1108-2, Ліцензія може бути частиною договору

 

ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 420. Об'єкти права інтелектуальної власності

1. До об'єктів права інтелектуальної власності, зокрема, належать:

<...>

комп'ютерні програми;

компіляції даних (бази даних);

Стаття 1107. Види договорів щодо розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності

1. Розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності здійснюється на підставі таких договорів:

1) ліцензія на використання об'єкта права інтелектуальної власності;

2) ліцензійний договір;

Стаття 1108. Ліцензія на використання об'єкта права інтелектуальної власності

1. Особа, яка має виключне право дозволяти використання об'єкта права інтелектуальної власності (ліцензіар), може надати іншій особі (ліцензіату) письмове повноваження, яке надає їй право на використання цього об'єкта в певній обмеженій сфері (ліцензія на використання об'єкта права інтелектуальної власності).

2. Ліцензія на використання об'єкта права інтелектуальної власності може бути оформлена як окремий документ або бути складовою частиною ліцензійного договору.

3. Ліцензія на використання об'єкта права інтелектуальної власності може бути виключною, одиничною, невиключною, а також іншого виду, що не суперечить закону.

<...>

Невиключна ліцензія не виключає можливості використання ліцензіаром об'єкта права інтелектуальної власності у сфері, що обмежена цією ліцензією, та видачі ним іншим особам ліцензій на використання цього об'єкта у зазначеній сфері.

Copyright © 2006-2017 НПО «Норматив». All rights reserved.