Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00
ОЗНАКИ КОПІЇ ОФІЦІЙНОГО ДОКУМЕНТУ, ЩО ПОСТАЧАЄ НВО «НОРМАТИВ»

Відповідно законодавства України, кожна виготовлена копія повинна бути точною копією оригінального тексту.

Ми технічно захищаємо документи. На кожному надрукованому документі є нанесений на її обкладинку ідентифікаційний елемент у вигляді голографічної марки (з достатньо високим рівнем ступеню захисту від підробки).

Відповідно ст. ЦК України №№ 420.1, 1107.1.1), 1107.1.2), 1108.1, 1108.2, 1108.3 - програмне забезпечення, нормативна база та окремі документи розповсюджуються згідно Ліцензійного договору (надалі Ліцензії), яка містить низку умов регламентованих українським законодавством, які повинні бути у складі її тексту та надають Ліцензії чиності відповідно законодавства.

Науково-виробниче об'єднання «Норматив» володіє усіма виключними (повними) майновими авторськими правами на програмне забезпечення та нормативні бази комплексу «Норматив™ PRO». Це підтверджене Авторськими свідоцтвами України. НВП «Норматив» надані всі юридичні можливості на надання будь яких прав на використання своєї продукції у повному обсягу.

ПЕРЕВІРКИ "КОНТРОЛЮЧИХ ОРГАНІВ" ТА СПРОБИ ВИМОГАТИ ГРОШІ

Гроші можна вимагати прямо або завуальовано.

Якщо хтось з чиновників чи перевіряючих, з будь яких особистих або ні особистих побажань, спробує витребувати у Вас необхідність придбання нормативного документа саме у когось "свого конкретного" продавця чи з якоюсь "особливою ознакою, маркою або ще чимось", то Ви маєте знати - то є класичний прояв корупції.

Зараз з корупцією борються усі. Звертайтеся до дуже численних українських антикорупційних органів. Крім того, є сенс звернутися до нас (контакти на сайті). Ми надамо усю необхідну юридичну підтримку та вимагач грошей або послуг буде покараний.

Відповідно до роз'яснень Мін'юста України (лист №7447-0-08-34 від 28.07.2008 р), згідно з законодавством України, ніхто не має права брати на себе будь яке "право єдиного або основного розповсюджувача" текстів або копій нормативних документів, крім офіційно опублікованих у перелічених законодавством друкованих виданнях документів Президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України.

Питання придбання / подовження обслуговування Норматив PRO

 

Бухгалтерські питання

 

Юридичні питання

 

Технічні питання / проблеми

 

Питання про нормативні документи (ДСТУ, ДБН, норми тощо)

 

Питання про нормативні документи «під замовлення» (яких не є в наявності на цей час, але в нас є можливість їх знайти)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.