Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Згідно зі Списком виробництв, робіт, професій та посад працівників, робота яких пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням чи виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах і умовах підвищеного ризику для здоров'я, що дає право на додаткову щорічну відпустку за особливий характер праці, робітники та гірничі майстри (розділ І «Видобувна промисловість. Підземні роботи на діючих, тих, що будуються, та дренажних шахтах») мають право на максимальну тривалість щорічної відпустки за особливий характер праці 24 календарних дні. Чи можна встановлювати для зазначених вище працівників меншу тривалість щорічної додаткової відпустки, ніж передбачено цим Списком?

Роз'яснення: О. ЧЕРНЕТЕНКО, головний спеціаліст Державної експертизи умов праці України Міністерства праці та соціальної політики; Охорона праці №1 2009

Текст документа «Згідно зі Списком виробництв, робіт, професій та посад працівників, робота яких пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням чи виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах і умовах підвищеного ризику для здоров'я, що дає право на додаткову щорічну відпустку за особливий характер праці, робітники та гірничі майстри (розділ І «Видобувна промисловість. Підземні роботи на діючих, тих, що будуються, та дренажних шахтах») мають право на максимальну тривалість щорічної відпустки за особливий характер праці 24 календарних дні. Чи можна встановлювати для зазначених вище працівників меншу тривалість щорічної додаткової відпустки, ніж передбачено цим Списком?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.