Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

На комбінаті є компресорний цех, газова котельня, електро-цех, служба КВПіА та інші службові підрозділи, працівники яких виконують роботи підвищеної небезпеки. Згідно з наказом по підприємству осіб, які йдуть у відпустку, захворіли або перебувають у відрядженні, повинні замінити працівники, що мають відповідні посвідчення про знання правил роботи в умовах підвищеної небезпеки. Чи правомірно на час тимчасової відсутності працівника покладати виконання його обов'язків на іншого спеціаліста без додаткової оплати або ж з додатковою оплатою, але в менших розмірах, ніж передбачено колективним договором?

Роз'яснення: О. ТОВСТЕНКО, директор Департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Міністерства праці та соціальної політики; Охорона праці №4 2008

Текст документа «На комбінаті є компресорний цех, газова котельня, електро-цех, служба КВПіА та інші службові підрозділи, працівники яких виконують роботи підвищеної небезпеки. Згідно з наказом по підприємству осіб, які йдуть у відпустку, захворіли або перебувають у відрядженні, повинні замінити працівники, що мають відповідні посвідчення про знання правил роботи в умовах підвищеної небезпеки. Чи правомірно на час тимчасової відсутності працівника покладати виконання його обов'язків на іншого спеціаліста без додаткової оплати або ж з додатковою оплатою, але в менших розмірах, ніж передбачено колективним договором?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.