Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Згідно зі cm. 7 Закону «Про охорону праці» працівники, зайняті на шкідливих і важких роботах, мають право на оплату праці у підвищеному розмірі. Згідно з атестацією робочих місць водій бітумовоза має право на таку пільгу, але у нас у філіалі згідно зі штатним розписом водія бітумовоза немає, а записано просто водій тягача. За водієм, згідно з наказом, закріплено бітумну бочку-причіп та звичайний причіп. Водій перевозить бітум. Машину, яка змішує та розподіляє бітум та щебінь — «Чипселер», обслуговує водій тягача: відкриває та регулює подачу бітуму тощо. Але за машиною («Чипселером») закріплено оператора, який одержує згідно з атестацією робочих місць вищезгадану пільгу. Чи мають право на пільги з доплати водії тягачів?

Роз'яснення: О. ЧЕРНЕТЕНКО, головний спеціаліст Державної експертизи умов праці України Міністерства праці та соціальної політики; Охорона праці №12 2007

Текст документа «Згідно зі cm. 7 Закону «Про охорону праці» працівники, зайняті на шкідливих і важких роботах, мають право на оплату праці у підвищеному розмірі. Згідно з атестацією робочих місць водій бітумовоза має право на таку пільгу, але у нас у філіалі згідно зі штатним розписом водія бітумовоза немає, а записано просто водій тягача. За водієм, згідно з наказом, закріплено бітумну бочку-причіп та звичайний причіп. Водій перевозить бітум. Машину, яка змішує та розподіляє бітум та щебінь — «Чипселер», обслуговує водій тягача: відкриває та регулює подачу бітуму тощо. Але за машиною («Чипселером») закріплено оператора, який одержує згідно з атестацією робочих місць вищезгадану пільгу. Чи мають право на пільги з доплати водії тягачів?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.