Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Комісією з атестації робочих місць нашого підприємства для машиніста компресорної установки підтверджено право на щорічну додаткову відпустку тривалістю 4 дні відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 17.11.97р. № 1290. Але в компресорному цеху, крім машиніста компресорної установки, обслуговуванням компресорних установок зайняті також електромеханік, електромонтер і слюсар механоскладальних робіт, які знаходяться в однакових умовах з машиністом компресорної установки. Ці професії у зазначеній постанові не зазначені. Чи може комісія з атестації робочих місць нашого підприємства для цих працівників підтвердити право на щорічну додаткову відпустку тривалістю 4 дні, керуючись Показниками та критеріями умов праці, за якими надаватимуться щорічні додаткові відпустки працівникам, зайнятим на роботах, пов'язаних з негативним впливом на здоров'я шкідливих виробничих факторів, затвердженими наказом Міністерства охорони здоров'я і Міністерства праці та соціальної політики від 31.12.97 р. № 383/55, оформивши атестацію робочих місць за встановленим порядком?

Роз'яснення: С. РЯБОКОНЬ, головний державний експерт з умов праці України Міністерства праці та соціальної політики Охорона праці № 7 2006

Текст документа «Комісією з атестації робочих місць нашого підприємства для машиніста компресорної установки підтверджено право на щорічну додаткову відпустку тривалістю 4 дні відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 17.11.97р. № 1290. Але в компресорному цеху, крім машиніста компресорної установки, обслуговуванням компресорних установок зайняті також електромеханік, електромонтер і слюсар механоскладальних робіт, які знаходяться в однакових умовах з машиністом компресорної установки. Ці професії у зазначеній постанові не зазначені. Чи може комісія з атестації робочих місць нашого підприємства для цих працівників підтвердити право на щорічну додаткову відпустку тривалістю 4 дні, керуючись Показниками та критеріями умов праці, за якими надаватимуться щорічні додаткові відпустки працівникам, зайнятим на роботах, пов'язаних з негативним впливом на здоров'я шкідливих виробничих факторів, затвердженими наказом Міністерства охорони здоров'я і Міністерства праці та соціальної політики від 31.12.97 р. № 383/55, оформивши атестацію робочих місць за встановленим порядком?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.