Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Ми працюємо на Чорнобильській АЕС і тут встановлено певний порядок прибуття на роботу в зону радіоактивного забруднення. Із Славутича ми приїжджаємо електропоїздами — транспортом, що надається нам за договором. Із залізничної платформи ми відразу потрапляємо до санітарного пропускника, де перевдягаємося в робочий одяг і прямуємо далі до робочих місць. Працівниця нашого підприємства, перевдягнувшись, вийшла із санпропускника, і перебуваючи на території підприємства, попрямувала до свого робочого місця. Мабуть, щоб скоротити шлях, вона вирішила пройти не встановленим маршрутом, а вимощенням будинку. На слизькій дільниці вимощення будинку вона посковзнулася і одержала травму. Це сталося в неробочий час відповідно до графіка її роботи, роботи вона не розпочинала, і небезпечний виробничий фактор на неї не впливав. Який у такому випадку складається акт: за формою Н-1 чи НПВ?

Роз'яснення: Н. ЄМЕЛЬЯНОВА, заступник начальника управління організації державного нагляду та обліку травматизму Державного департаменту промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду МНС України Охорона праці № 9 2005

Текст документа «Ми працюємо на Чорнобильській АЕС і тут встановлено певний порядок прибуття на роботу в зону радіоактивного забруднення. Із Славутича ми приїжджаємо електропоїздами — транспортом, що надається нам за договором. Із залізничної платформи ми відразу потрапляємо до санітарного пропускника, де перевдягаємося в робочий одяг і прямуємо далі до робочих місць. Працівниця нашого підприємства, перевдягнувшись, вийшла із санпропускника, і перебуваючи на території підприємства, попрямувала до свого робочого місця. Мабуть, щоб скоротити шлях, вона вирішила пройти не встановленим маршрутом, а вимощенням будинку. На слизькій дільниці вимощення будинку вона посковзнулася і одержала травму. Це сталося в неробочий час відповідно до графіка її роботи, роботи вона не розпочинала, і небезпечний виробничий фактор на неї не впливав. Який у такому випадку складається акт: за формою Н-1 чи НПВ?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.