Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

1. У Реєстрі ДНАОП на сторінці в Інтернеті dnop.com.ua відсутні Загальні правила безпеки для підприємств та організацій металургійної промисловості, затверджені Держгіртехнаглядом СРСР 13.05.87р. Чи діють сьогодні ці правила чи їх скасовано? 2. Типовим Положенням про навчання з питань охорони праці передбачено вести журнали реєстрації інструктажів з охорони праці. На нашому підприємстві на кожного працівника заводиться особиста картка інструктажу та навчання з техніки безпеки, в якій відображуються всі види інструктажів, що проводяться, за підписом інструктованого та інструктуючого, запис про накази та інформаційні листи з охорони праці на комбінаті, які проробляються. Особам, які виїжджають за територію підрозділу на інші дільниці роботи, видається на руки картка, і на місці його роботи той керівник, у чиєму підпорядкуванні працюватиме робітник, проводить інструктаж:. Чи відповідає встановлений на підприємстві порядок Положенню про навчання з питань охорони праці?

Роз'яснення: В. РОКИТЬКО, старший державний інспектор управління організації державного нагляду у металургії, енергетиці, будівництві та котлонагляду Держнаглядохоронпраці України Охорона праці № 8 2005

Текст документа «1. У Реєстрі ДНАОП на сторінці в Інтернеті dnop.com.ua відсутні Загальні правила безпеки для підприємств та організацій металургійної промисловості, затверджені Держгіртехнаглядом СРСР 13.05.87р. Чи діють сьогодні ці правила чи їх скасовано? 2. Типовим Положенням про навчання з питань охорони праці передбачено вести журнали реєстрації інструктажів з охорони праці. На нашому підприємстві на кожного працівника заводиться особиста картка інструктажу та навчання з техніки безпеки, в якій відображуються всі види інструктажів, що проводяться, за підписом інструктованого та інструктуючого, запис про накази та інформаційні листи з охорони праці на комбінаті, які проробляються. Особам, які виїжджають за територію підрозділу на інші дільниці роботи, видається на руки картка, і на місці його роботи той керівник, у чиєму підпорядкуванні працюватиме робітник, проводить інструктаж:. Чи відповідає встановлений на підприємстві порядок Положенню про навчання з питань охорони праці? » присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.