Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Ми працюємо машиністами холодильних установок позмінно з тривалістю щоденної робочої зміни 8 год. Такий графік роботи з урахуванням відсутності в місті у нічний час засобів громадського транспорту створює для нас неабиякі труднощі. Ми неодноразово звертались до адміністрації з проханням перевести нас на 12-годинний графік роботи з додержанням установленої 40-годинної тривалості робочого тижня, але питання не вирішується, тому що адміністрація посилається на відсутність відповідних нормативних документів. Яким чином можна вирішити позитивно цю проблему?

Роз'яснення: Г. МАКСИМЕНКО, начальник управління з питань організації праці Міністерства праці та соціальної політики Охорона праці № 5 2005

Текст документа «Ми працюємо машиністами холодильних установок позмінно з тривалістю щоденної робочої зміни 8 год. Такий графік роботи з урахуванням відсутності в місті у нічний час засобів громадського транспорту створює для нас неабиякі труднощі. Ми неодноразово звертались до адміністрації з проханням перевести нас на 12-годинний графік роботи з додержанням установленої 40-годинної тривалості робочого тижня, але питання не вирішується, тому що адміністрація посилається на відсутність відповідних нормативних документів. Яким чином можна вирішити позитивно цю проблему?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.