Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

На комбінаті експлуатуються повітрозбірники (посудини), які заводом-виготівником оснащені запобіжними пристроями (клапанами) підвищення тиску понад допустиме значення, вмонтованим захисним реле тиску, що вмикає чи вимикає електродвигун компресора у разі досягнення певного тиску. Хто на підприємстві і в які терміни повинен проводити огляд, регулювання, налагодження, ремонт і опломбування запобіжних клапанів і реле тиску, якщо в паспортах посудин це не зазначено?

Роз'яснення: С. БАБЕНКО, головний державний інспектор управління організації державного нагляду в металургії, енер¬гетиці, будівництві та котлонагляду Держнаглядохоронпраці України Охорона праці №9 2004

Текст документа «На комбінаті експлуатуються повітрозбірники (посудини), які заводом-виготівником оснащені запобіжними пристроями (клапанами) підвищення тиску понад допустиме значення, вмонтованим захисним реле тиску, що вмикає чи вимикає електродвигун компресора у разі досягнення певного тиску. Хто на підприємстві і в які терміни повинен проводити огляд, регулювання, налагодження, ремонт і опломбування запобіжних клапанів і реле тиску, якщо в паспортах посудин це не зазначено?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.